г. Ананьев, Одесская область
Ананьев102 Інформує → Свята промайнули (оновлено)
22
янв 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

Свята промайнули (оновлено)

Основні Новорічні та Різдвяні свята промайнули. Для працівників поліції святкові дні минули у робочому режимі. Так, особовий склад Ананьївського відділення поліції Котовського відділу поліції ГУ НП В Одеській області був задіяний у патрулюванні центральної частини міста, парків та під час масових заходів.

У зв’язку з погіршенням погодніх умов, працівники відділення поліції прийняли участь у заходах щодо подолання наслідків снігопадів. Так, в розгорнутому на трасі М-13 (Кіровоград – Платонове) пункті обігріву спільно з працівниками Ананьївського МРС ГУ ДСРС України в Одеській області, Бази ресурсного забезпечення та аварійно-рятувальних робіт ДСНС України несуть службу й ананьївські поліцейські. Окрім основної функції правоохоронців – забезпечення правопорядку та перекриття виїздів з міста, вони допомагають рятувальникам.

 

Так, отримано подяку від пасажирів рейсового автобуса Кишинів – Київ, який о четвертій годині ранку 11 січня з’їхав з дороги. В результаті інциденту ніхто не постраждав, автобус продовжив рух до місця призначення. 

Одного з холодних січневих вечорів до пункту обігріву завітав голова Ананьївської районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук в супроводі народного ансамблю «Калина», прямуючи додому з Савранської резиденції Святого Миколая. Артисти, в знак подяки за обігрів, защедрували службовців, вокальним подарунком побажали всього найкращого.

 

Кульмінацією січневих свят стало відзначення Дня соборності України. У рамках Всеукраїнської акції «Велика Українська Хода», за запрошенням начальника відділення поліції Юрія Тищенка, до Ананьєва прибула член Громадської організації «Регіональна громадська організація сприяння розвитку громадянського суспільства «Громадська рада Північного регіону» Катерина Валевська, щоб  приєднати прапор від нашого міста до низки прапорів Єдності, пронісши дух патріотизму.

Сотня стягів Єдності з підписами воїнів АТО майоріла на центральній вулиці Ананьєва.

Свої підписи та побажання на прапорі від ананьївщини залишили й місцеві мешканці. Ініціатори даної акції ушанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО, запаливши лампади.

Катерина Валевська на своїй сторінці в facebook зазначила: "Перший раз в житі пишу подяку робітникам міліції)

Я закохалася в них і вони остаточно надали мені віру в сильну і справедливу поліцію України.

Хлопці з радістю підключилися допомагати розвішувати і збирати прапори,вшановували память Небесної Сотні і Героїв АТО,підпалювали свічки,залишали на прапорі добрі слова і побажання,пригощали мене кавою,спілкувалися,фотографувалися і раділи,як діти.

Країна змінюється на краще,українці і слава Богу)...

Хочу написати особі слова подяки начальнику міліції Ананьїва - Тищенко Юрію за інициативу,що до приєднання прапора від міста до низки Єдності,на честь Небесної Сотні і Героїв АТО.

Дякую,пане Юрію,за ваш патріотизм,за любов до України і справжність.

Дякую за зустріч,за увагу,за патріотичний склад робітників міліції вашого відділку...Дякую за комфортну доставку мене додому і приємного водія)

Дякую,хай щастить завжди!!!

Я вірю,що такі офіцери вкладуть немалий вклад в розвиток і розбудову нової України.

(www.facebook.com/photo.php?fbid=1555438881441872&set=pcb.1555442401441520&type=3&theater)

 

Протягом святкових днів та масових заходів на території міста та району порушень громадського порядку виявлено не було.

Ананьївське ВП Котовського ГУНП в Одеській області