г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → В ОДЕСЬКІЙ ДЕРЖСЛУЖБІ ОХОРОНИ РОЗПОЧАЛАСЬ АКЦІЯ "КВАРТИРА ПІД ОХОРОНУ"
16
янв 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

В ОДЕСЬКІЙ ДЕРЖСЛУЖБІ ОХОРОНИ РОЗПОЧАЛАСЬ АКЦІЯ "КВАРТИРА ПІД ОХОРОНУ"

Під час прес-конференції в обласному Управлінні МВС Одещини начальник Держслужби охорони полковник міліції Віталій Новіков розповів представникам ЗМІ про те, що з 15 по 30 січня 2015 року в громадян є можливість встановити квартири під міліцейську охорону зі значною знижкою.

«Соціальна акція «Квартира під охорону» традиційно проводиться двічі на рік, - говорить Віталій Новіков,- для того, аби максимально забезпечити надійною охороною всі верстви населення. Адже, тільки охоронна сигналізація зможе на 100% захистити помешкання від непроханих гостей».

Як зазначив очільник Одеської ДСО, керівництво Департаменту Держслужби охорони вже не вперше проводить такого роду акції, зазвичай вони проходять під час зимових свят та перед сезоном відпусток влітку.

«Завдання правоохоронних органів захистити населення від злочинних посягань на майно,- продовжує полковник міліції, - як відомо, будь-який злочин легше попередити, аніж потім шукати викрадене та винуватців. Тож, основною профілактикою квартирних крадіжок є в першу чергу недопущення їх вчинення».

Останнім часом, зазначив Віталій Новіков, у помешкання громадян злодії потрапляють різноманітними способами: завдяки віджиму пластикового вікна, пошкодження дверей, пошкодження серцевини замка вхідних дверей. Окрім того, статистика вражає кількістю фактів практично вільного потрапляння злодіїв до оселі. Це перш за все стосується жителів приватних секторів, де доволі поширеною практикою залишається незачинені двері. У багатоповерхівках – це ключ під килимком, у поштовій скриньці тощо. Майже у половині випадків злодії пробралися шляхом вільного доступу – через відчинені двері чи вікна. Така легковажність, як правило, досить дорого коштує господарям. Це означає, що громадянам слід бути обачнішими – навіть на п’ять хвилин не залишати незамкнутою квартиру, а виходячи – зачиняти вікна. Професійні злодії до дрібниць вивчають розпорядок дня усіх мешканців обраної квартири, користуються спеціальними позначками, залишеними у дверях (вкладають сірники, закріплюють нитки, тощо), про наявність господаря дізнаються відсутністю у вечірній час світла у вікнах та із показників лічильника електроенергії. Одним словом, зломом квартир займаються професіонали, яких навряд чи зупинять стандартні способи захисту.

«Єдиним надійним захистом є охоронна сигналізація з міліцейським реагуванням на сигнал «тривога»,- говорить Віталій Іванович,- впродовж двох наступних тижнів обладнати помешкання охоронними засобами буде можливо з 50% знижкою на монтажні роботи, завдяки соціальній акції, яку проводить Держслужба охорони. Абонентська плата при цьому буде складати не більше 140 гривень на місяць».

Щоб підключити квартиру, приватний будинок, дачу чи гараж під охорону за акційною ціною, достатньо зателефонувати до кол-центру Державної служби охорони 0 800 502 220 або 0 800 211 000 та зробити заявку.

Подбайте про свою безпеку вже сьогодні.

УДСО при ГУМВС України в Одеській області