г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Оперативна нарада Ананьївської районної державної адміністрації за участю правоохоронців
27
сен 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Оперативна нарада Ананьївської районної державної адміністрації за участю правоохоронців

11 вересня 2013 року відбулося виїзне засідання голів сільських рад Ананьївського району Одеської області на території Байтальської сільської ради. На ряду з питаннями благоустрою району та допомоги населенню на порядку денному розглянуто організацію роботи дільничних інспекторів міліції Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області.

Звітуючи, заступник начальника сектора дільничних інспекторів міліції майор міліції Андрій Козачинський доповів про оперативну обстановку в районі та акцентував увагу на підвищенні показників у розкритті злочинів дільничними інспекторами міліції  (за 8 місців п.р. – розкрито 31 злочин загально кримінальної спрямованості особисто дільничними інспекторами, 86 – за їх участю). Разом з тим,

Андрій Павлович поділився проблемами служби ДІМ, це і недостатня робота по ресоціалізації  осіб, які звільнились з місць позбавлення волі (84 особи), і залучення громадськості до профілактики правопорушень та охорони громадського порядку (створення нових громадських формувань), і низький рівень матеріально-технічного забезпечення (в наявності лише 2 службових автомобіля). Однак, однією з нагальних – залишається недостатня комплектація досвідченими працівниками. Так, в секторі ДІМ Ананьївського РВ ГУМВС налічується 12 штатних посад дільничних інспекторів міліції, фактично працює – 8 інспекторів, з них 2 – терміном менше 2 місяців в займаній посаді.

 Присутніх не залишила байдужими та викликала додаткові запитання інформація щодо «сімейних 

насильників» (на обліку перебуває 104 особи даної категорії, з них 6 – жінки),  багатодітних сімей, батьки яких приділяють неналежну увагу вихованню дітей та профілактичної роботи з ними.

«Основна вимога роботи дільничних інспекторів – співпраця та довіра, безпека і соціальний захист громадян» – зазначив міліціонер та звернувся до голів сільських рад району з проханням продовжувати співпрацю з органами внутрішніх справ.

 

 Анна Твердохліб,

інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, капітан міліції