г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Приютили крадія
20
сен 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Приютили крадія

 

В сільській місцевості додатковим джерелом існування для пенсіонера є худоба. Так, 74-річний житель с. Байтали Ананьївського району тримає годувальницю-корівку, яку в літню пору випускає в череду. У липні дійшла черга дідуся йти на пасовище «наглядачем», однак вік й стан здоров’я не дозволяв. Байталянин звернувся до свого односельчанина 62-річного М. за допомогою. Той погодився за мізерну платню та ночівлю у роботодавця напередодні дня роботи.

Дідусь приготував місце для ночівлі знайомому у власній літній кухні, а той, у свою чергу, вподобавши речі хазяїна (автомобільний телевізор, електробритви та інше господарське приладдя), зібрав їх у господарську сумку й вночі виніс її на узбіччя дороги, щоб наступного дня перенести до себе додому.

Як пояснив М., вподобані речі стали йому в пригоді у господарстві.

Ананьївським РВ ГУМВС порушено кримінальне провадження за ч. 1  ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Правопорушник свою провину визнав, крадене повернув потерпілому.

Шановні громадяни, не користуйтеся послугами малознайомих громадян чи осіб з поганою репутацією, які можуть завдати Вам чималого клопоту та нашкодити матеріально!

 

Анна Твердохліб,

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області