г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Допомога бійцям АТО від Ананьївської міліції
22
авг 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Допомога бійцям АТО від Ананьївської міліції

Мабуть не залишилось людей, які б з байдужістю сприймали новини з території, де проходить антитерористична операція. Поки до свого вікна не постукала біда, людина не усвідомлює масштаби наслідків та ймовірних втрат. Однак, коли чуєш серед списків тих, хто вирушив захищати Батьківщину, знайомі імена, розумієш, що, можливо саме твоя допомога стане доречною та підтримає бійців у скрутний час далеко від дому.

Так, за ініціативою особового складу Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області для військовослужбовців-ананьївців, які приймають участь у антитерористичній операції на сході країни, зібрано матеріальну допомогу. Правоохоронці тримають зв'язок особисто з бійцями АТО й знають, чого потребують наші солдати, а це: продукти харчування (борошно, крупи, масло), бакалійні товари, предмети гігієни, білизна, тютюнові вироби та бензопилу, у якій виникла нагальна потреба.

Вантаж подолає біля 800 кілометрів «тернистого шляху», дякуючи добровольцю - члену громадського формування "Самооборона міста Ананьєва"  Миколі Баркару, який вже має досвід у подібних доставках.

Крім того, працівники райвідділу прийняли рішення про перерахування одноденного заробітку на потреби воїнів з Ананьївщини: прилад нічного бачення – ось їхня мрія.

Маємо надію, що вантаж, що вирушив 21 серпня, солдати отримають своєчасно та неушкодженим, а найближчим часом – прилад, який забезпечує здатність бачити в темряві, надасть змогу вправно без втрат стояти на захисті нашої країни.

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області