г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Розширене засідання постійно діючої ради з питань охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю
12
июн 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Розширене засідання постійно діючої ради з питань охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю

На черговому розширеному засіданні постійно діючої ради з питань охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю в Ананьївській  райдержадміністрації йшла мова про хід проведення мобілізації в Ананьївському районі. Про це доповів заступник районного військового комісара - начальник відділу комплектування та призиву капітан Олег Чернецький. Доповідач зазначив, що аналіз оповіщення та явки призовників свідчить про добре спрацювання  Новоолександрівської, Новогеоргіївської, Кохівської, Байтальської та Романівської сільських рад. Так, згідно плану, відправці до військ підлягає 60 чоловік, з них направлено третину.

Разом з тим, заступник начальника Ананьївського РВ ГУ МВС України в Одеській області – начальник міліції громадської безпеки майор міліції Володимир Положенко зазначив, що з початку 2015 року до Журналу єдиного обліку РВ було зареєстровано 234 заяви та повідомлення стосовно ухилення громадян від мобілізації, з яких 21 – було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, 65 – знаходяться на розгляді у дільничних інспекторів міліції, 148 – списано в справу.

Учасники засідання зійшлися на думці щодо активізації роботи по проведенню чергового призову громадян на строкову військову службу співробітникам РВК та керівникам органів місцевого самоврядування району.

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області