г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → КВАРТИРА ПІД ОХОРОНУ ЗА АКЦІЙНОЮ ЦІНОЮ
27
янв 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

КВАРТИРА ПІД ОХОРОНУ ЗА АКЦІЙНОЮ ЦІНОЮ

Двічі на рік Державна служба охорони проводить соціальну акцію «Квартира під охорону», за умовами якої у жителів України є можливість встановити засоби охоронної сигналізації ДСО з 50% знижкою на монтажні роботи.

 За словами заступника начальника УДСО при ГУМВС України в Одеській області полковника міліції Ігоря Шишименко, тільки за тиждень акції «Квартира під охорону» до Одеської ДСО надійшло приблизно 120 замовлень на охорону житла, з них вже 88 обладнані охоронною сигналізацією.

 «Такі цифри кажуть про довіру Держслужбі охорони серед населення, - ділиться Ігор Шишименко. - Окрім того, попит на охорону житла зростає, насамперед, через те, що самі громадяни розуміють, краще подбати про охорону заздалегідь. Лише 140 гривень на місяць абонентської плати дають можливість почувати себе у безпеці, знати, що за майном цілодобово спостерігають професіонали».

 Мета соціальної акції, що проводиться з 15 по 30 січня 2015 року, обладнати якомога більше квартир громадян, аби захистити їх господарів від «непроханих гостей». Давно відомо, що злочин легше попередити, аніж потім шукати винних.

 «Одесити та жителі області вже знають про акції, які ми проводимо, тому деякі, навіть, чекають на них, аби зі знижкою обладнати житло сигналізацією, - говорить Ігор Шишименко, - зазвичай, акції проводяться під час зимових свят та перед літнім сезоном відпусток, адже кількість квартирних крадіжок в цей період значно зростає».

 За словами Ігоря Миколайовича, одесити та жителі області активно ставлять свої квартири під охорону ДСО.

 «Ми постійно проводимо профілактичні бесіди з жителями Одеси та області, попереджаємо про те, що необхідно бути пильними, не провокувати злодіїв, - розповідає заступник начальника УДСО при ГУМВС України в Одеській області - кращий та надійний спосіб  захистити своє житло – це обладнати його охоронною сигналізацією з міліцейським реагуванням на сигнал «тривога». При несанкціонованому проникненні за лічені хвилини на місце події прибудуть професійні бійці ДСО».

 Шановні громадяни! Нагадуємо, що ще тиждень триватиме соціальна акція «Квартира під охорону – 2015 ». Не дайте злодію жодного шансу – захистіть свою оселю.

 

УДСО при ГУМВС України в Одеській області