г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → МІЛІЦІЯ ОДЕЩИНИ ПРОСИТЬ ВІДГУКНУТИСЯ ГРОМАДЯН, ОШУКАНИХ ЧЕРЕЗ ШАХРАЙСЬКІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
15
окт 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

МІЛІЦІЯ ОДЕЩИНИ ПРОСИТЬ ВІДГУКНУТИСЯ ГРОМАДЯН, ОШУКАНИХ ЧЕРЕЗ ШАХРАЙСЬКІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ

До міліції надійшли звернення одеситів щодо шахрайських дій з боку невідомих осіб, які, використовуючи інтернет-магазини: key-shop.com.uawww.key-store.com.uacitylink-group.com.uaterminal-uk.com.ua та elex-shop.com.ua, незаконно заволоділи їхніми грошовими коштами.

За даними фактами Приморським райвідділом міліції Одеси було розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Як з’ясували правоохоронці, група з п’яти осіб, які попередньо об’єднались для вчинення злочинів та слідували єдиному плану з розподілом функцій, створили копії відомих інтернет-магазинів побутової техніки та пропонували товари за ціною, нижчою за ринкову. Але, отримавши гроші від громадян, товар не постачали. Таким чином, шахраї незаконно заволоділи грошовими коштами в особливо великому розмірі.

У результаті вжитих заходів працівниками Управління боротьби з кіберзлочинністю ГУМВС України в Одеській області, за допомогою колег з УБК МВС України та УБК ГУМВС у Харківській області, всіх зловмисників було затримано.

Встановлено, що в результаті протизаконної діяльності цих правопорушників постраждали жителі різних регіонів України.

Шановні громадяни! Якщо ви стали жертвами вказаних інтернет-шахраїв, просимо допомогти в розслідуванні даної справи, зателефонувавши до Управління боротьби з кіберзлочинністю ГУМВС України в Одеській області за номером (048) 733-52-08 або до Ананьївського РВ ГУМВС (04863) 2-12-04. 

 

За матеріалами УБК ГУМВС України в Одеській області