г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Підведення підсумків діяльності відділення Державної автомобільної інспекції Ананьївського РВ за 2 місяці 2014 року
07
мар 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Підведення підсумків діяльності відділення Державної автомобільної інспекції Ананьївського РВ за 2 місяці 2014 року

Працівниками ВДАІ Ананьївського району при нагляді за дорожнім рухом за 2 місяці 2014 року було виявлено всього 68 порушень Правил дорожнього руху, з них: 4 порушення правил пішоходами, 3 – правил зупинки та стоянки, 1 – порушення вимог дорожніх знаків та розмітки, 1 – порушення правил обгону та 1 – правил порушення обгону.

З початку року на обслуговуючій території скоєно одну дорожньо-транспортну пригоду, що сталася за участю мопедиста, який не впорався з керуванням, допустив падіння, отримавши тілесні ушкодження у вигляді рубленої рани голови.

ДТП за участю водіїв пасажирського транспорту та дітей протягом поточного року не зареєстровано.

Співробітниками авто-технічної інспекції ВДАІ Ананьївського району по лінії технічного нагляду в автогосподарствах юридичних осіб протягом року проведено 12 перевірок, в ході яких оглянуто 24 транспортних засобів, з них виявлено 1 з технічними несправностями. Крім того, встановлено 2 випадки, коли водії не мають права на керування транспортним засобом відповідної категорії. За виявлені порушення складено адміністративні протоколи у відношенні посадових осіб.

За 02 місяці 2014 року незаконного заволодіння транспортними засобами не зареєстровано. Осіб, оголошених в розшук за ст. 286, 289 КК України на території району немає.

З метою проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання Правил дорожнього руху, проведено 4 бесіди з громадянами та організовано 14 тематичних заходів для дітей.

Шановні громадяни, дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Водії, за кермом будьте пильними, не перевищуйте встановлені норми швидкості та не сідайте за кермо після вживання алкогольних напоїв, уникайте відволікань на розмови по мобільному телефону, будьте ввічливими та не переоцінюйте свої можливості під час кермування, щоб в екстремальній ситуації Ви змогли відреагувати й уникнути неприємностей. Пішоходи, будьте уважними та обережними, адже Ви також є учасниками дорожнього руху, тому дотримуйтесь правил перетину перехресть, а прямуючи по проїжджій частині – не втрачайте пильності.

Микола Котлик, начальник ВДАІ РВ ГУМВС України в Одеській області, капітан міліції