г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Молодий дільничний...
19
июн 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Молодий дільничний...

Загальновідомо, що обличчя органів внутрішніх справ визначає найчисельніша служба дільничних інспекторів міліції, адже саме дільничним найчастіше доводиться спілкуватися з населенням, дуже часто він являється єдиним представником правоохоронних органів для громадян в сільській місцевості. Щоб налагодити довірливі взаємовідносини з жителями своєї адміністративної дільниці, міліціонер повинен мати високий рівень культури, комунікабельність, організованість, орієнтуватися у чинному законодавстві й бути професіоналом своєї справи.

Саме дільничний, віддаючи роботі з людьми переважну більшість свого часу, повсякчасно забезпечує громадський порядок на території обслуговування, адже будь-якої хвилини він має бути готовий прийти на допомогу.

Одним з найкращих представників своєї професії в Ананьївському РВ ГУМВС є молодший лейтенант міліції Сагала Володимир Васильович. Розпочав свою службу в органах внутрішніх справ у 2010 році міліціонером-водієм. Згодом був призначений на посаду помічника дільничного інспектора міліції. Отримавши базову вищу освіту, маючи позитивні характеристики та високі показники в роботі в 2014 році Володимира Васильовича призначено на посаду  дільничного інспектора міліції.

 

Сьогодні молодший лейтенант міліції Сагала обслуговує Шимківську та Романівську сільські ради. До дільничного інспектора в будь-який час доби, особисто та у телефонному режимі звертаються за консультацією з юридичних, цивільно-правових та питань, які не стосуються міліції.Однак найголовніше – вислухати, зрозуміти та надати вичерпну правову відповідь, або ж слушну пораду. Окрім проведення профілактичної роботи, забезпечення охорони громадського порядку, у 2015 році на території обслуговування Сагала В.В. виявив та задокументував 34 адміністративних та 12 кримінальних правопорушень.

Попри завантаженість на службі, і в свята, і в будні, Володимир Васильович знаходить час для сім’ї та поспішає додому аби допомоги своїм батькам.

 

З нагоди відзначення 92-ої річниці служби дільничних інспекторів міліції молодший лейтенант міліції Сагала бажає колегам усіх благ, сімейного тепла, витримки й наснаги у повсякденній службі.

 

Анна Твердохліб, Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області