г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → З наближенням Великодня та поминальних днів хвилюючим питанням для правоохоронців постає громадський порядок та блюзнірське ставлення до релігійних споруд й кладовищ.
09
апр 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

З наближенням Великодня та поминальних днів хвилюючим питанням для правоохоронців постає громадський порядок та блюзнірське ставлення до релігійних споруд й кладовищ.

З наближенням Великодня та поминальних днів хвилюючим питанням для правоохоронців постає громадський порядок та блюзнірське ставлення до релігійних споруд й кладовищ. Йдеться про людей, які викрадають металеві предмети з кладовищ заради наживи, або ж споганюють їх заради «розваги», не замислюючись про моральний бік своїх діянь та завданий біль людям, які, прийшовши на цвинтар вшанувати пам'ять померлих родичів, виявляють зруйновані надгробні пам'ятники і зламані хрести.

 Нагадаємо, що законодавство України передбачає кримінальну відповідальність за правопорушення, пов'язані з вандалізмом на меморіальних комплексах, кладовищах та інших місцях поховань (ст. 297 Кримінального кодексу України).

 Шановні громадяни! Просимо уникати порушень громадського порядку, з повагою ставитися до місць поховань, про відомі факти вандалізму негайно повідомляти до райвідділу міліції (тел. 102, 2-12-04).

Прийміть найкращі привітання та побажання миру, злагоди й добробуту!

Ананьївський РВ ГУМВС України в ОДеській області