г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Громадське формування - допомога міліції та громадянам
06
июн 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Громадське формування - допомога міліції та громадянам

У цей не легкий для країни час, коли безпека всіх громадян залежить від особистої свідомості кожного, на заклики міліції щодо самоорганізації  людей та залучення їх до охорони громадського порядку разом з органами внутрішніх справ відгукнулися небайдужі.

 Микола Білорус та Олександр Плотянський, зібравши однодумців, об’єднались у громадське формування «Самооборона міста Ананьєва», щоб допомагати міліціонерам у забезпеченні правопорядку у рідному місті. Так, самооборонівці приймали активну участь у охороні громадського порядку на виборах Президента України, а також, спільно з правоохоронцями здійснюють патрулювання вулиць міста у  вечірній час.

Приємно відзначити відданість та відповідальність громадян, які на добровільних засадах залучаються до процесу підтримання правопорядку, адже мирне співіснування та недопущення протиправних посягань на порядок й майно громадян на сьогоднішній день – найголовніший фактор.

Громадяни, які виявили бажання приєднатися до новоствореного громадського формування, можуть звернутися до Ананьївського РВ ГУМВС за адресою: вул. Незалежності, 41, каб. №5 та за тел. 2-29-76.

 

На фото: члени громадського формування екіпіюються та проходять інструктаж перед заступанням на охорону громадського порядку у вечірній час                                                  

 

Анна Твердохліб, інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями сектора дільничних інспекторів міліції Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, капітан міліції