г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Продовжується операція «Мак»
16
июл 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Продовжується операція «Мак»

Хід операції «Мак» у сільській місцевості передбачає насамперед виявлення та знищення незаконних посівів маку і конопель. Силами дільничних інспекторів міліції Ананьївського РВ ГУМВС капітана міліції Коломійця С.І. та старшого лейтенанта міліції Господаря С.С. у 50-річної жительки с. Гандрабури виявлено 195 рослин на корені схожих на рослини снодійного маку та у мешканця с. Новоселівка – 117 кущів маку. «Правопорушники, як чоловік, так і жінка, нарковмісні рослини зберігали для власних потреб без мети збуту» – повідомив виконуючий обов’язки начальника сектора дільничних інспекторів міліції Сергій Переверзєв.

Зазначені рослини направлено на дослідження до експертно-криміналістичного центру, порушено кримінальне провадження за ч.2 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Шановні мешканці! Повідомляйте про відомі вам факти незаконних посівів маку та конопель свого дільничного інспектора міліції чи до чергової частини Ананьївського РВ ГУМВС.

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області