г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Нічні постріли з мисливського обрізу
21
июл 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

Нічні постріли з мисливського обрізу

До Ананьївського відділення поліції надійшло повідомлення оперативного чергового Бази ресурсного забезпечення та аварійно-рятувальних робіт ДСНС УКРАЇНИ про те, що біля 00:30 год. біля бару на території бази в с. Жеребкове б'ються невідомі особи.

 Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що між двома чоловіками виникла сварка, яка в подальшому переросла в бійку, в ході якої один з учасників побіг в невідомому напрямку. Через деякий час чоловік повернувся на місце пригоди з мисливським обрізом в руках, здійснивши один постріл в гору. Правопорушник був затриманий до приїзду правоохоронців, завдяки діям працівників ДСНС, що завадило вчиненню злочину та травмуванню громадян.

 «Дану мисливську рушницю мені подарував знайомий мешканець сусіднього району, яку я самостійно в подальшому переробив під мисливський обріз» - зізнався чоловік.

 Порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає штраф до 850  гривень або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Вилучений мисливський обріз 16-го калібру направлено на експертизу.

 

Ананьївське ВП Котовського ВП ГУНП в Одеській області