г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Міліціонер-кадровик - це друг і наставник для колег
29
июл 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Міліціонер-кадровик - це друг і наставник для колег

Як відомо, імідж міліції формують працівники зовнішніх служб, які безпосередньо спілкуються з людьми, приходять їм на допомогу, тобто перебувають на передовій у боротьбі зі злочинністю та її профілактикою.

 Однак, у структурі органів внутрішніх справ служать офіцери, які роблять неоціненний вклад у цій нелегкій роботі, залишаючись «за кулісами». Це працівники служби кадрового забезпечення, які щодня готові нести службу з охорони громадського порядку на ряду з дільничними та оперативними працівниками та виконувати безпосередньо свої функції: проводити профілактично-виховну роботу серед особового складу на предмет службової та особистої дисципліни, забезпечувати підвищення професійних вмінь та навичок працівників, займатись профорієнтаційною роботою та, як наслідок, прийомом на службу цивільної молоді й відбором на навчання до вищих навчальних закладів органів внутрішніх справ школярів-випускників.

 Міліціонер-кадровик – це друг і наставник для правоохоронця, адже від його людських якостей і компетенції залежить настрій колективу, бойовий дух підрозділу, кар'єра або навіть доля кожного працівника. Враховуючи об’єми роботи та міру відповідальності даної служби, відомий вислів «Кадри вирішують все» не втрачає актуальності.

 Маючи значний досвід роботи у міліції, півроку тому на посаду начальника сектора кадрового забезпечення Ананьївського РВ призначена Анна Вакарчук, яка сумлінно виконує свої службові обов’язки, за що вже відзначена керівництвом райвідділу та Головного управління. У досягненні звершень в службовій діяльності Анні Павлівні допомагає вправний Володимир Балакан.

 «Тандем» кадровиків Ананьївської міліції, завжди привітні та усміхнені, сьогодні, у День служби кадрового забезпечення ОВС приймають привітання, то ж побажаємо їм удачі, здоров'я, бездоганної служби і безлічі професійних перемог.

Анна Твердохліб, Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області