г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Громадяни не залишились осторонь питання залучення до охорони правопорядку разом з органами внутрішніх справ
26
мар 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Громадяни не залишились осторонь питання залучення до охорони правопорядку разом з органами внутрішніх справ

Напередодні в засобах масової інформації керівництво Ананьївського РВ зверталося до мешканців міста та району щодо забезпечення правопорядку спільно з міліцією та участі в охороні громадського порядку на території проживання.

На чергову сесію Точилівської сільської ради зібралися не лише місцеві депутати, а й мешканці села, які виявили бажання приймати участь у забезпеченні правопорядку. Місцевий дільничний інспектор міліції капітан міліції Сергій Коломієць доповів присутнім про важливість об’єднання громадян у громадські формувань та користь від співпраці з правоохоронними органами для населення.

Присутні підтримали пропозицію голови сільської ради Олександра Цуркана створити силами місцевих жителів громадське формування, ознайомилися з основними функціями членів об’єднання та затвердили його статут. Нині проводяться заходи щодо оформлення діяльності громадського формування Точилівської сільської ради на правових засадах.

Слід також відзначити самоорганізацію жителів села Байтали, серед яких до лав діючої добровільної народної дружини вступили троє активістів. Чоловіки висловили бажання слідкувати за спокоєм рідного краю.

Звертаємось до місцевих загонів самооборони, які самоутворилися під час політичної кризи щодо необхідності здійснення Вашої діяльності в рамках Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» № 1835-III від 22.06 2000 року та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

 Володимир Положенко, заступник начальника відділу – начальник міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, майор міліції