г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Пристрасть до вживання наркотичних речовин привела до кримінальної відповідальності
08
июл 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Пристрасть до вживання наркотичних речовин привела до кримінальної відповідальності

До Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області надійшла інформація щодо зберігання наркотичних речовин у жителя передмістя. За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

У ході слідчо-оперативних заходів, правоохоронці встановили, що 32-річний Віктор, звільнившись з місць позбавлення волі, поселився у своєї бабусі. Маючи пристрасть до вживання наркотичних речовин, чоловік пристосував спальну кімнату до приготування наркотичної суміші.

Отримавши дозвіл суду, міліціонери провели обшук території домоволодіння, де проживає Віктор, в результаті якого виявлено: пакети з речовиною рослинного походження в подрібненому стані, пляшки з речовиною темно-коричневого кольору зі специфічним запахом та кухонний інвентар з характерним для наркотичних речовин нашаруванням.

Вилучене майно направлено на експертизу. Слідчі дії тривають. Правопорушнику загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Шановні громадяни! Нагадуємо про продовження щорічної всеукраїнської операції «Мак», в рамках якої зусилля правоохоронців направлено на протидію незаконному обігу наркотиків, психотропних речовин і прекурсорів, виявлення та знищення незаконних посівів маку і конопель, перекриття каналів надходження цих рослин до незаконного обігу. У разі наявності відповідної інформації повідомляйте свого дільничного інспектора міліції або звертайтеся до чергової частини Ананьївського РВ ГУМВС за тел. 2-12-04, 102.

Ананьївський РВ ГУМВС  України в Одеській області