г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Сьогодні в системі МВС відзначають День штабу
09
дек 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Сьогодні в системі МВС відзначають День штабу

Штаб – це мозковий центр органів внутрішніх справ, головний організатор і координатор роботи міліціонерів. Саме співробітники штабу відстежують,  аналізують і контролюють результати роботи працівників ОВС.

До основних завдань штабу відносяться відстеження оперативної обстановки на обслуговуючій території і реагування на її зміни, проведення комплексного аналізу стану злочинності і громадського порядку,  прогнозування розвитку криміногенної ситуації; здійснення планування роботи ОВС і заходів щодо удосконалення оперативно-службової діяльності підрозділів міліції; контроль за виконанням  працівниками міліції чинного законодавства, нормативних актів і управлінських рішень МВС, ГУМВС України, організаційне, методичне і правове забезпечення діяльності органів внутрішніх справ.

Виконання вказаних функцій потребує вимогливості до себе та оточуючих, принциповості та відповідальності в роботі. Саме такими якостями наділений очільник штабу Ананьївського РВ ГУМВС капітан міліції Сергій Кучеренко, який вже понад 10 років сумлінно несе службу в органах внутрішніх справ.

Здавалося б, на перший погляд «легка» паперова робота штабу вимагає чималої посидючості, скрупульозності і уміння аналітично мислити. 8 років служби у Збройних Силах України загартували офіцера, додали дисциплінованості та витримки, а ще стільки ж в секторі кадрового забезпечення Ананьївського РВ – навчили педантичності й вимогливості в документообігу.

Під керівництвом капітана Кучеренка, крім штабу, трудяться ще й працівники чергової частини, від оперативності яких залежить організація реагування наряду міліції на повідомлення громадян та надання їм допомоги. Дисципліна й організованість оперативних чергових й помічників: майорів міліції Письменного С.О., Цуркана В.В., Шаповалова О.В., капітана міліції Каменщика Є.В., старшини міліції Бикова Г.А. й старшого сержанта міліції Рирмака Д.М. свідчить про високі управлінські здібності їхнього безпосереднього керівника, за що неодноразово він  і його підлеглі заохочувались керівництвом райвідділу та Головного управління.

Правоохоронцям, яких мешканці ананьївщини впізнають лише по голосу, зателефонувавши «102», й основна робота яких залишається поза увагою громадян, сьогодні побажаємо міцного здоров'я, життєвих сил, та втілення в життя всіх планів і надій.

 

 Анна Твердохліб, Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області