г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → РОЗПОЧАВСЯ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ
03
окт 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

РОЗПОЧАВСЯ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

З метою недопущення незаконного обігу зброї, боєприпасів, спеціальних засобів, вибухівки, використання їх в злочинних та терористичних цілях з 1 по 31 жовтня поточного року оголошено проведення місячника добровільної здачі зброї.

В незаконному обігу у населення України перебуває багато предметів озброєння, які злочинним шляхом надходять із-за кордону, з зони антитерористичної операції, виготовлених кустарним способом, а також знаходження таких предметів ще з часів Великої Вітчизняної війни.

Правоохоронці переконливо звертаються до громадян, якщо у когось з будь-якої причини з’явилася або зберігається зброя, боєприпаси, вибухові речовини та інші небезпечні предмети, у будь-який час просимо звертатися до чергової частини Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області за адресою: м. Ананьїв, вул. Незалежності, 41 або за телефонами: 2-12-04 або 102.

Одночасно доводимо до Вашого відома, що громадяни, які добровільно здають до органів внутрішніх справ зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої звільняються від кримінальної відповідальності.

Разом з цим, згідно ч. 1. ст. 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

              Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області