г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Прийом на службу
17
янв 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Прийом на службу

Шановні випускники загальноосвітніх шкіл, технікумів, громадяни віком до 25 років які звільнилися зі строкової військової служби, керівництво управління Державної автомобільної інспекції ГУМВС України в Одеській області здійснює відбір кандидатів на навчання до Донецького юридичного інституту МВС України на факультет «Безпеки дорожнього руху».

Факультет здійснює підготовку фахівців для підрозділів Державтоінспекції МВС України за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за рахунок державного бюджету.

По закінченні Донецького юридичного інституту МВС України випускників факультету працевлаштовують у підрозділах ДАІ ГУМВС України в Одеській області.

Якщо Ви бажаєте стати курсантом Донецького юридичного інституту,  для оформлення документів Вам необхідно особисто звернутись до відділу кадрового забезпечення УДАІ ГУМВС України в Одеській області за адресою: м. Одеса вул. Ак. Корольова, 5 (каб. 607, 605), тел. 365-794.

У зв’язку з тривалим оформленням особової справи кандидата на навчання (2-3 місяці) оформлення документів необхідно починати з 27 січня 2014 року.

Ознайомитись з правилами прийому можливо на офіційному сайті Донецького юридичного інституту МВС України www. dli.donetsk.ua.

 

Микола Котлик, начальник ВДАІ Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, капітан міліції