г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Профілактичні заходи серед дітей під час канікул та Різдвяних свят 2014 р. в Ананьївському районі
28
янв 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Профілактичні заходи серед дітей під час канікул та Різдвяних свят 2014 р. в Ананьївському районі

На виконання доручення ГУМВС України в Одеській області про проведення загальнодержавних профілактичних заходів під умовною назвою «Канікули» на території м. Ананьєва та Ананьївського району, було проведено профілактичні заходи серед дітей, за участю служб Ананьївської райдержадміністрації, органів освіти та науки.

Основною метою заходу є забезпечення соціального та правового захисту дітей, а також профілактика вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, утягнення дітей дорослими в антигромадську діяльність та виявлення дітей, що залишилися без догляду.

Було проведено зустрічі з дітьми, педагогічними колективами загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних закладів, під час яких була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота серед студентів та учнів,  спрямована на запобігання нещасним випадкам та порушенням закону.

Працівниками Ананьївського РВ було забезпечено охорону громадського порядку під час новорічних карнавалів в закладах освіти в м. Ананьїв, під час яких адміністративних чи кримінальних правопорушень виявлено не було.

Також працівниками кримінальної міліції у справах дітей відділу було проведено зустрічі з власниками найбільш популярних розважальних закладів на території міста, яким під підпис було повідомлено про заборону перебування дітей віком до 16 років в їхніх закладах.

Дітей, які перебувають на обліку за вчинення кримінальних правопорушень, додатково відвідано за місцем мешкання та в присутності батьків попереджено про повну заборону вжиття спиртного підчас свят.

Спільно з працівниками служби в справах дітей, Управління соціального захисту населення, Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді,проведено рейди в місцях концентрації молоді в місті та на території району, під час яких було виявлено 1 факт реалізації неповнолітньому пива, 5 фактів невиконання батьківських обов’язків батьками, 1 факт розпивання в забороненому законодавством місці слабоалкогольного напою неповнолітнім. За вищевказаними фактами винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності.

Кримінальних правопорушень вчинених дітьми на території Ананьївського району на даний час не зареєстровано.

Володимир Положенко, заступник начальника відділу - начальник міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, майор міліції