г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → «Соціальний та правовий захист випускників школи-інтернат»
29
май 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

«Соціальний та правовий захист випускників школи-інтернат»

У момент закінчення школи й здобуття середньої освіти підлітки постають перед питанням щодо власного майбутнього. Головними порадниками та соратниками при цьому виступають батьки, які допомагають морально та фінансово. Випускникам Ананьївської школи-інтернат, переважна більшість яких вихідці з неблагополучних сімей або ж являються сиротами, таку допомогу надають вихователі та соціальні служби.

Напередодні шкільного випуску в актовій залі Ананьївської школи-інтернат проведено круглий стіл на тему «Соціальний та правовий захист випускника», участь у якому, разом з учнями, їх батьками, викладацьким складом, представниками соціальних служб Ананьївського району, прийняв оперуповноважений групи кримінальної міліції у справах дітей Ананьївського РВ ГУМВС старший лейтенант міліції Олег Васильєв. Основним завданням заходу було донести до випускників школи-інтернат повну інформацію з питань і проблем їхнього самостійного становлення в житті після навчання.

У ході зустрічі працівники соціальних служб довели присутнім про можливість участі в Державних соціальних програмах щодо навчання, працевлаштування та фінансового забезпечення. На підтвердження своїх слів старшокласниками роздали буклети з вказаної тематики, телефонними номерами соціальних службта гарячих ліній.

Олег Васильєв в свою чергу орієнтував молодь на дотримання особистої дисципліни, уникнення спілкування з підозрілими особами та компаніями, які ведуть аморальний спосіб життя та схиляють до цього інших. «Зважаючи, що всі порушення закону фіксуються у загальній базі даних, у майбутньому саме запис про найнезначніший проступок може стати перепоною на шляху до певної професії чи роботи.» – додав міліціонер, розповідаючи про наслідки правопорушень.

На закінчення зустрічі випускники виразили слова подяки та вказали на доцільність даного заходу, адже завдяки цій зустрічі збільшився рівень їхньої поінформованості та власної впевненості на шляху до успішного подальшого навчання та трудового життя.

 

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області