г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → На Одещині поліцейських запросили на зустріч із батьками учнів однієї з місцевих шкіл
13
апр 2017
автор: Ананьївське відділення поліції

На Одещині поліцейських запросили на зустріч із батьками учнів однієї з місцевих шкіл

Правоохоронці Ананьївського відділення поліції Подільського відділу поліції завітали на батьківські збори у школу с. Гандрабури з метою нагадати батькам про пагубний вплив на дітей «спільнот смерті» у соціальних мережах.

Доповідачі розповіли усім присутнім про основні мотиви суїцидальної поведінки, її ранню діагностику, фактори та групи суїцидального ризику та шляхи і методи їх подолання.

Особливу увагу батьків було звернено на так звані «спільноти смерті» у соціальних мережах, метою яких є доведення дітей до самогубства.

 

«Щоб не допустити потрапляння дітей в такі групи, приділяйте більше уваги дитині і її психологічному стану, звертайте увагу на її коло спілкування і групи, в які входять ваші діти, контролюйте фото- і відеофайли, що знаходяться в гаджетах дитини. Також перевіряйте шкіряні покриви дітей на наявність пошкоджень і, в разі виявлення, з'ясовуйте обставини, при яких вони з'явилися», – наголосив у своїй промові старший лейтенант поліції Володимир Балакан.

Деякі батьки повідомили про те, що вже активно спостерігають за акаунтами своїх дітей у соціальних мережах. Усі присутні погодилися з тим, що необхідно підтримувати постійний контакт з дитиною. Адже завчасно попередити непоправне можна, побудувавши взаємовідносини на принципі довіри.

 

 

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області

 

https://od.npu.gov.ua/uk/publish/article/375835