г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Результати місячника добровільної здачі зброї
31
окт 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Результати місячника добровільної здачі зброї

У рамках проведення заходів щодо добровільної здачі вогнепальної зброї протягом жовтня 2015 року до Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області звернулося четверо громадян щодо здачі трьох мисливських гладкоствольних рушниць та одного газового револьвера. Враховуючи те, що громадяни добровільно здали зазначені небезпечні предмети, відповідно до Кримінального кодексу України (ст. 263), їх звільнено від кримінальної відповідальності.  

Крім того, звертаємо увагу власників вогнепальної, холодної та пневматичної зброї на дотримання правил зберігання зброї та своєчасне звернення до дозвільної системи Ананьївського РВ ГУМВС щодо її перереєстрації. Так, з початку 2014 року за порушення ст. 191 (порушення правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної мисливської чи холодної зброї) Кодексу України про адміністративні правопорушення Ананьївським РВ до адміністративної відповідальності притягнуто 11 осіб, за  ст. 192 (порушення громадянами термінів реєстрації (перереєстрації) вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї та правил взяття на облік) КУпАП – 25 осіб.

Шановні громадяни! Усвідомлюйте  та об’єктивно оцінюйте шкоду, яку може нанести зброя. Необережне поводження з вогнепальною зброєю пересічними громадянами може призвести до травмування. Сподіваємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю.

 

Сергій Переверзєв, т.в.о. заступника начальника відділу – начальника міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУ МВС України в Одеській області, майор міліції