г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Алкоголь привертає увагу неповнолітніх . . .
25
окт 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Алкоголь привертає увагу неповнолітніх . . .

 

Неодноразово у засобах масової інформації працівниками та керівництвом Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області висвітлювалося проблемне у наш час питання: вживання алкогольних напоїв неповнолітніми. 

Однак, не всі дотримуються правил моралі та чинного законодавства.

Так, у перший день тижня троє учнів Ананьївського професійного аграрного ліцею влаштували «пишну» вечерю зі страв, привезених з дому після вихідних. Один із ліцеїстів – неповнолітній Володимир – приготував друзям гостинець у вигляді вина домашнього виготовлення. Вживши  алкогольний напій, юнаки почали вести розмови голосніше, що привернуло увагу вихователя та чергового вчителя закладу. Зауваження викладачів щодо недисциплінованості та порушення Закону ліцеїсти проігнорували, що стало підставою на виклик міліції.

У результаті застілля відносно порушників працівниками Ананьївського районного відділу ГУМВС складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 178 КУпАП, а зважаючи на той факт, що порушники – неповнолітні, Ананьївським районним судом прийнято рішення щодо усного попередження юнаків.

Сподіваємося, що проведена профілактична бесіда стала корисною для хлопців та в подальшому вони уникатимуть порушень дисципліни.

Шановні батьки! Приділяйте більше часу та уваги вихованню своїх дітей, особливо підлітків, будуйте 

взаємовідносини на довірі та відкритості, цікавтесь їх особистим життям, роз’яснюйте їм про шкоду алкоголю, адже у віці 16 років дітей приваблює заборонене та недоступне, що в подальшому може призвести до порушення законодавства.

Також нагадуємо про заборону перебування неповнолітніх у нічний час доби (з 22:00 до 06:00 годин) у розважальних закладах без присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника. Тому, пропонуємо переглянути час самостійних прогулянок Ваших неповнолітніх дітей, щоб уникнути непорозумінь з Законом.

Ігор Лещенко,

начальник Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області,

полковник міліції