г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → До відома мешканців м. Ананьєва та району
06
июл 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

До відома мешканців м. Ананьєва та району

Впродовж липня поточного року проводяться заходи щодо добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів.

За незаконне зберігання зброї Кримінальним кодексом України, згідно ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», передбачено позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Наголошуємо, що у разі добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів, громадяни звільнятимуться від кримінальної відповідальності.

Шановні мешканці міста та Ананьївського району! Закликаємо бути свідомими та об’єктивно оцінювати шкоду, яку може нанести зброя. Необережне поводження з вогнепальною зброєю пересічними громадянами може призвести до травмування, а при потраплянні її до рук правопорушників – до скоєння злочинів. Сподіваємось на Ваше розуміння та співпрацю.

З питань здачі зброї, вибухівки та спеціальних засобів звертайтесь до Ананьївського ВП Котовського ВП ГУНП в Одеській області за адресою: м. Ананьїв, вул. Незалежності, 41, або телефонуйте 102 чи 2-12-04.

 

Ананьївське ВП Котовського ВП ГУНП в Одеській області