г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Святкування студентів-випускників затьмарило притягнення до відповідальності
07
июл 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

Святкування студентів-випускників затьмарило притягнення до відповідальності

 

До Ананьївського відділення поліції звернулася жінка із заявою щодо пошкодження дитячих батутів, розміщених у парку міста Молодіжний.

«Вказані атракціони стали дуже популярними та бажаними серед найменших жителів Ананьєва, тому серед місцевого населення ця новина викликала не аби яке обурення та обговорення у соціальних мережах. Працівниками поліції одразу ж прийнято необхідних заходів щодо встановлення обставин та осіб, які скоїли правопорушення.» - зазначив начальник Ананьївського відділення поліції Юрій Тищенко. 

Так, група студентів одного з навчальних закладів міста святкували складання випускного іспиту. Після опівночі молоді люди вирішили побайдикувати – пострибати на батуті. Однак ваги вісімнадцятирічного хлопця снаряд не витримав та його комплектуючі деформувалися.

  

Юнак – мешканець Балтського району, свою провину визнав, надав відповідні пояснення. Відносно нього складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення, санкція якої передбачає накладення штрафу від 51 до 119 гривень.

Як повідомила заявниця – власниця батутів, стосовно відшкодування завданих збитків та для справедливого покарання правопорушників позиватиметься до суду.

Ананьївське відділення поліції Котовського відділу поліції ГУНП в Одеській області 

(фото - "Ударний Ананьїв")