г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → «Серед першочергових дій – недопущення дітей та молоді до участі у протизаконних акціях»
24
фев 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

«Серед першочергових дій – недопущення дітей та молоді до участі у протизаконних акціях»

Начальник Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області Ігор Лещенко прийняв участь в апаратній нараді сільських голів Ананьївського району. У світлі останніх подій мова йшлася про заходи щодо недопущення залучення дітей до неправомірних дій.

Правоохоронець наголосив на необхідності вжиття заходів щодо недопущення залучення дітей до протизаконних акцій, масових безпорядків та заворушень. На фоні загострення соціально-політичної кризи радикально налаштовані організації закликають до протестних акцій, масових безпорядків та заворушень дітей та молодь, що може призвести до втягнення дітей у протиправну діяльність та створити загрозу їх життю та здоров’ю.

         

«Сьогодні, як ніколи раніше, важливо контролювати дії дітей, їх місцеперебування у вільний від навчання час, з метою недопущення участі дітей у протизаконних акціях, адже законодавством України за це передбачена відповідальність. Але, ми налаштовані на роботу з попередження та профілактики, ми категорично проти застосування сили» - наголосив Ігор Лещенко.

 

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області