г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Хто хоче стати міліціонером…
28
янв 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Хто хоче стати міліціонером…

  

 

Після закінчення канікул школярі з новими силами продовжують навчання, радіючи  засніженим зимовим дням... А одинадцятикласники замислюються над вибором майбутньої професії, адже залишився останній семестр шкільного навчання. Саме з цієї нагоди, працівники Ананьївської міліції завітали до випускників міських шкіл з метою проведення профорієнтаційної роботи щодо вступу хлопців та дівчат до вищих навчальних закладів органів внутрішніх справ України.  

     

Начальник сектора кадрового забезпечення Анна Вакарчук розповіла про критерії вступу, серед яких: наявність повної середньої освіти та реєстрація в регіональних центрах оцінювання якості освіти та зупинилась на  привілеях навчання: забезпечення житлом, форменим одягом та робочим місцем після закінчення ВНЗ. Серед розглянутих –  факультети кримінальної міліції, міліції громадської безпеки та слідчих Національної академії внутрішніх справ, Одеського державного університету  внутрішніх справ та Національного університету «Одеська юридична академія». Старший державтоінспектор відділення ДАІ  Сергій Севастьянов в свою чергу запропонував випускникам розглянути питання вступу до Донецького юридичного інституту МВС України на факультет «Безпеки дорожнього руху».

    

З цікавістю майбутні абітурієнти вислухали доповідачів та отримали відповіді на свої запитання. Найбільше приділялась увага термінам подачі документів для оформлення та переліку предметів для реєстрації  в ЦОЯО.

     

Детальнішу інформацію з питань вступу до вищих навчальних закладів ОВС можна знайти на Інтернет-сайтах: http://www.naiau.kiev.ua/http://oduvs.edu.ua, www.onua.edu.ua, www.dli.donetsk.ua.

Шановні випускники! Для оформлення особових справ звертайтесь до Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області за адресою: м. Ананьїв, вул. Незалежності, 41, тел. (04863) 2-14-86.

      

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області