г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Є зброя - здайте добровільно
25
окт 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Є зброя - здайте добровільно

Протягом листопада 2013 року на території України Міністерством внутрішніх справ проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та пристроїв.

Ананьївський райвідділ міліції звертається до всіх жителів району: якщо у Вас є щось із вищепереліченого, здайте добровільно. У цьому випадку ви звільняєтесь від відповідальності за незаконне зберігання зброї.

До уваги громадян: у разі, якщо зброю буде виявлено і вилучено працівниками міліції, то її власників буде притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Мисливські гладкоствольні рушниці, в яких номер частин і механізмів не відповідають єдиному заводському номеру, тобто є збірними, назад не повертаються і підлягають знищенню.

Гладкоствольну вогнепальну зброю, не зареєстровану в законному порядку, після здачі її в міліцію для відповідної перевірки, при бажанні і після збору необхідних документів, може бути зареєстровано на ім`я власника. Так,  у травні 2013 року, під час проведення аналогічного місячника, семеро мешканців Ананьївського району оформили в законному порядку знайдені мисливські рушниці.

З усіх питань здачі зброї, боєприпасів та вибухівки звертайтесь у райвідділ міліції (цілодобово) за адресою: м.Ананьїв, вул.Незалежності, 41, або телефонуйте 102 чи 2-12-04

 

Ігор Лещенко,

начальник Ананьївського РВ ГУ МВС України в Одеській області, полковник міліції