г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Звернення до громадян
30
апр 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Звернення до громадян

У зв’язку з постійною загрозою вчинення правопорушень провокаційного характеру, що може призвести до дестабілізації миру, розсіювання паніки серед населення, звертайте увагу на підозріливих осіб, нових мешканців Ваших населених пунктів, підозрілих предметів в місцях роботи, проживання, громадському транспорті або масового скупчення людей, пересування невстановленої техніки і груп людей, про автомобілі та речі (об’ємні сумки, валізи, ящики тощо), що знаходяться тривалий час без нагляду. У разі виявлення подібних фактів просимо негайно інформувати Ананьївський РВ ГУМВС за телефоном 2-12-04, або «102». 

Пам’ятайте: зовнішній вигляд предмета, як правило, приховує його справжнє призначення. Тому найчастіше побутові предмети використовуються у якості маскування для вибухових пристроїв. 

Попереджаємо: у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів  необхідно негайно повідомити правоохоронні органи. При цьому, у жодному разі не можна пересувати такі предмети, порушувати цілісність їх упаковки, наносити удари, штовхати, намагатись самостійно розміновувати вибухові пристрої.  До того ж, поблизу знахідки забороняється палити, користуватися джерелами вогню та використовувати засоби радіозв’язку, в тому числі мобільні телефони.

З метою уникнення надзвичайної події, необхідно вивести людей з небезпечної зони (не менше 50 м.) та заборонити наближатися громадян до небезпечного предмету.

 

Шановні громадяни, просимо дотримуватись рекомендацій щодо заходів безпеки при поводженні з підозрілими предметами, щоб уникнути надзвичайної ситуації та загибелі оточуючих. Адже ефективне проведення подібних заходів неможливе без підтримки громадськості.

 

Також звертаємося до підприємців: напередодні травневих свят уникайте реалізації піротехнічних засобів, що можуть стати основою для виготовлення вибухових пристроїв (коктейлів Молотова).

 Володимир Положенко, заступник начальника відділу – начальник  міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, майор міліції