г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Весна – це період пробудження природи після зимового сну. Не дивно, що прекрасну половину людства вшановують і вітають у сонячне гарне свято весни – 8 Березня
11
мар 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Весна – це період пробудження природи після зимового сну. Не дивно, що прекрасну половину людства вшановують і вітають у сонячне гарне свято весни – 8 Березня

Адже, жінки асоціюються з ніжними і тендітними створіннями, берегинями сімейного вогнища. Сьогодення іноді спонукає змінювати погляди та все частіше споглядати, як жінки займають посади та виконують ту роботу, яка тривалий час вважалася суто чоловічою. Правоохоронні органи не є виключенням. Так, в Ананьївському РВ ГУМВС України в Одеській області несуть службу 6 тендітних представниць жіночої статі, з них двоє – на керівних посадах.

Святкового дня від колег-чоловіків дівчата прийняли найтепліші вітання та були відзначені почесними грамотами й цінними подарунками.

Не змогли оминути правоохоронці привітаннями вдів колег, які пішли з життя за часів служби в ОВС. Жінки приймали слова вітання та цінні подарунки. «Приємно, що пам'ять про наших чоловіків не згасає серед особового складу,» - зазначила Галина Бабіч, – «а діти, проходячи службу в ОВС, продовжують справу батьків.»

                             

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області