г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Виїзний прийом громадян
13
дек 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Виїзний прийом громадян

Щочетверга протягом листопада-грудня поточного року мобільні групи на чолі з керівництвом  Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області відвідували сільські ради Ананьївщини, серед яких: Новоселівська, Шимківська, Романівська, Гандрабурівська та Точилівська. У ході зустрічей доводилась оперативна обстановка на території обслуговування колективам сільських рад, відбувався прийом громадян правоохоронцями та спільно з працівниками управління соціального захисту населення перевірялися  багатодітні та малозабезпечені сім’ї.

Під час зустрічі заступника начальника відділу – начальника міліції громадської безпеки майора міліції В’ячеслава Бабіча у с. Новоселівка, місцева жителька Надія виразила занепокоєння тим, що новий дільничний інспектор міліції при відвіданні її домоволодіння, надавши свою візитну картку, запропонував надати свої анкетні (паспортні) дані. .Правоохоронець запевнив жінку у правомірності дій дільничного інспектора міліції, який під час подворового обходу, у рамках проведення профілактичних заходів, знайомився з населенням обслуговуючої території та особистими даними кожного для службових потреб й поповнення внутрішньої бази даних «Візит».

З метою інформування та уникнення занепокоєння населення, роз’яснення з даного питання розміщено на 

Інтернет-сайтах «Ананьївська державна районна адміністрація», «Новини Ананьєва», «Міста України» та направлено до газети «Вісті Ананьївщини».

Начальник сектора дільничних інспекторів міліції Ананьївського РВ ГУМВС майор міліції Сергій Мельниченко на прийомі громадян спілкувався з місцевим жителем, який мав намір отримати роз’яснення щодо кримінального провадження, де чоловік виступає заявником. Міліціонер уважно вислухав, однак надати відповідь негайно не зміг. По поверненню до районного відділу Мельниченко С.В. ознайомився з матеріалами та, зв’язавшись із громадянином, надав кваліфіковану відповідь.

 У Романівській сільській раді основне питання, яке порушувалося громадянами, стосувалося поганого транспортного сполучення з районним центром. Сільський голова с. Романівка Олександр Албул відзначив роботу дільничного інспектора міліції молодшого лейтенанта міліції Олександра Тесленка та зауважив: «Незважаючи на віддаленість с. Романівка від районного центу та на те, що новопризначений дільничний обслуговує ще 3 сільські ради, роботу міліціонера на дільниці вважаю позитивною». Крім того,  Албул О.В. повідомив, що для допомоги дільничному у забезпеченні правопорядку місцеві жителі виявили бажання об’єднатися у громадське формування. Під час зустрічі голові села було роз’яснено правила оформлення та основні завдання, що МВС ставить перед формуваннями з охорони громадського порядку.

У жителів с. Гандрабури під час прийому виникали в основному соціальні питання, які не пов’язані з діяльністю ОВС. Майор міліції Мельниченко С.В. уважно вислухав громадян та надав консультації щодо шляхів вирішення їхньої проблеми.

На прийом до правоохоронців в особі начальника сектора дільничних інспекторів міліції Ананьївського РВ ГУМВС в Точилівську сільську раду прибула пані Любов та поскаржилась на тяганину в оформленні паспорту її сусідці, яка зареєстрована у сусідньому районі. Жінці було роз’яснено алгоритм дій в даній ситуації. Семидесятирічна пані Марія, стурбована напруженою політичною обстановкою у країні, занепокоєна щодо своєчасного отримання пенсії. Сергій Мельниченко, спільно з соціальним працівником с. Точилове  Миколою Бацеля, надав бабусі кваліфіковану відповідь. Ще одна жителька с. Точилове попрохала правоохоронців допомогти у владнанні конфлікту зі своїм чоловіком. Місцевий дільничний інспектор міліції відразу ж відреагував та відвідав помешкання сімейної пари. Крім того, при спільному рейді з працівниками управління соціального захисту по багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, правоохоронці відзначили позитивний стан житлових умов та способу життя точилян.

Керівництвом Ананьївського РВ ГУМВС відзначено бажання населення у взаємодії з працівниками міліції, а такого роду спілкування згуртовує правоохоронців з населенням. 

 Анна Твердохліб, інспектор по роботі з населенням та ГФ  СДІМ Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області,капітан міліції