г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Ми завжди на посту і готові прийти на допомогу людям
24
дек 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Ми завжди на посту і готові прийти на допомогу людям

20 грудня своє професійне свято відзначали правоохоронці. 

«Перші 22 роки Незалежності ввійшли в історію України цілою епохою, за якої розпочалась розбудова державності, духовне відродження, утвердження загальнолюдських цінностей. Перед органами внутрішніх справ постало складне завдання: правовий захист відновлення України.» – зазначив у вступному слові начальник Ананьївського РВ ГУМВС полковник міліції Ігор Лещенко.

У минулі роки міліції України довелося працювати в занадто складній криміногенній обстановці, що було обумовлено перш за все переходом економіки до ринкового стану. Зростала агресивність криміналу, його озброєність, технічна оснащеність, організованість. Зважаючи на це, захищаючи права і свободи громадян, співробітникам міліції доводилося ризикувати власним життям та здоров'ям, вступаючи у двобій зі злочинцями. На жаль, під час виконання свого службового обов'язку пішла з життя велика кількість співробітників органів внутрішніх справ. Невимовно прикро, що через підступну злочинність матір не дочекалася з роботи сина, дружина – чоловіка, діти – батька. Правоохоронці вшанували хвилиною мовчання пам'ять відважних колег, які поклали свої голови при виконані службового обов’язку та Присяги на вірність українському народові.

Лещенко І.В. також зазначив, що із набранням чинності нового Кримінального процесуального кодексу зміцнилось верховенство права і всебічне ствердження прав і свобод громадян, що в деякій мірі збільшило відповідальність правоохоронних органів.

Не оминули цього річ увагою й ветеранів Ананьївського РВ, які віддали ваші кращі роки, сили й здоров'я на боротьбу зі злочинністю й установлення правопорядку. Зі словами вдячності Ігор Вікторович звернувся до ветеранів, які відстоювали честь мундиру ще в роки Великої Вітчизняної війни – Гордовського Павла Трохимовича, Чапського Миколу Семеновича. Крім того, слова привітання надійшли на адресу ветеранів ОВС, які сумлінно і чесно виконували свій обов’язок на службі в органах внутрішніх справ протягом багатьох років – Нещадимова Юрія Миколайовича, Тодорашків Василя Івановича та Анатолія Івановича, Козловського Віктора Казіміровича, Костіна Валерія Олександровича, Спахова Юрія Кузьміча та інших ветеранів ОВС, які несли службу ще з часів Радянського союзу.

З вітальними словами до міліціонерів звернулися керівники міста та району, громадських організацій та засобів масової інформації. Голова Ананьївської міської ради Павло Маковецький та Ананьївської районної ради Микола Балан зійшлися у спільній думці, що працівники Ананьївської міліції на чолі з Ігорем Лещенком плідно, з високою відповідальністю несуть службу та забезпечують правопорядок на території Ананьївського району. У підтвердження цього, численна кількість працівників нагороджено грамотами.

   

Голова ветеранської організації працівників ОВС Ю.М. Нещадимов звернувся до молодого покоління з напутніми словами та відзначив нелегку роботу міліціонерів-жінок.

Згідно вітального наказу Міністерства внутрішніх справ України, за самовіддану плідну працю протягом десятиліть, восьми працівникам вручено відзнаки МВС «За сумлінну службу» І, ІІ та ІІІ ступенів. Наказом Головного управління МВС України в Одеській області чергове спеціальне звання «капітан міліції» присвоєно старшому оперуповноваженому сектора карного розшуку районного відділу старшому лейтенанту міліції Сергію Лишенку.

 

   

За активну громадську діяльність та значний особистий внесок у розвиток профспілкового руху в органах внутрішніх справ України медалями відзначені начальник Ананьївського РВ полковник міліції Ігор Лещенко, начальник сектора карного розшуку майор міліції Олег Шаповалов, почесними грамотами – члени профспілки.

Крім того, правами начальника Ананьївської міліції ветеранів та десятьох працівників райвідділу відзначено цінними подарунками, а ще п’ятдесяти п’ятьох – грошовою премією.

   

Полковник міліції І.В. Лещенко подякував підлеглий особовий склад за професіоналізм і витримку, захист людей та боротьбу зі злочинністю; членів сімей працівників міліції – за підтримку та розуміння; ветеранів – за досвід, який є прикладом для молодого покоління; журналістів – за співпрацю та внесок у підвищення іміджу правоохоронних органів.

«Покликання правоохоронця – мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя, боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок. Тому, ми завжди на посту і готові прийти на допомогу людям» – наостанок, з найкращими побажаннями, зазначив Ігор Лещенко.

Анна Твердохліб, інспектор по роботі з населенням та громадськими

формуваннями СДІМ Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, капітан міліції,

фото: Валентина Мудрик, Олег Тірон