г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → МІЛІЦІЮ ОДЕЩИНИ ОЧОЛИВ ГІОРГІ ЛОРТКІПАНІДЗЕ (ФОТО,ВІДЕО)
17
июн 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

МІЛІЦІЮ ОДЕЩИНИ ОЧОЛИВ ГІОРГІ ЛОРТКІПАНІДЗЕ (ФОТО,ВІДЕО)

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков разом із першимзаступником Екою Згуладзе представили керівному складу ГУМВС України в Одеській області нового очільника.

Звертаючись до присутніх, Арсен Аваков зазначив, що найголовніше – це повага та довіра громадян до правоохоронних органів. Він відзначив професіоналізм особового складу гарнізону одеської міліції та подякував за мир та спокій, збережений в регіоні. Окремо слова вдячності Міністр висловив Івану Катеринчуку, якого, відповідно до нового проекту МВС, буде призначено очільником Управління в Автономній Республіці Крим.

Іван Катеринчук звернувся до Міністра внутрішніх справ та особового складу міліції Одещини зі словами вдячності за вказану довіру та спільну роботу. Зокрема, побажав втілити усі нереалізовані плани з новим керівником Головного управління.

- Життя динамічне, - зазначив Арсен Аваков, - новопризначений губернаторОдещини Міхеіл Саакашвілі вніс пропозицію про командну гру та запросив доучасті Гіоргі Лорткіпанідзе, який має великий досвід роботи в Грузії.

Гіоргі Лорткіпанідзе подякував за довіру Арсену Авакову і зазначив, що готовий служити українському народу. За його словами, одним з основних завдань для себе він бачить створення умов для успішної роботи. Кожен міліціонер має вважати для себе честю службу в правоохоронних органах.

Губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі подякував Арсену Авакову за швидке призначення нового очільника одеської міліції та зазначив, що новий керівник буде проявляти «нульову» толерантність до  криміналу в усіх сферах життя регіону – «від кишенькових злодіїв до рейдерів».

Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе, яка працювала разом із Гіоргі Лорткіпанідзе у правоохоронних органах Грузії, охарактеризувала нового очільника одеської міліції як високопрофесійного, кваліфікованого спеціаліста та принципового керівника. - Я знаю його більше 15 років і не бажала цього призначення, - зізналася вона,- Гія пройшов крізь пекло, війну, терор та багато іншого і заслужив на спокійний відпочинок. Але він, такий професіонал, з яким можна будувати мир.

Наприкінці зустрічі Міністр внутрішніх справ нагадав новопризначеному керівнику про те, що міліція повинна залишатися поза політикою, а основне її завдання - забезпечення громадського порядку та боротьба зі злочинністю.

- Наша задача сьогодні, - зазначив Арсен Аваков, - не допустити ескалації ситуації в регіоні та повернути довіру громадськості до міліції, аби люди відчували, що людина у формі - це їх друг, а не ворог.

Відео: https://youtu.be/5euaCftzYS0

Прес-служба МВС України