г. Ананьев, Одесская область
Ананьев102 Інформує → Ананьївські правоохоронці встановили особу крадія, який сколихнув місто…
18
фев 2017
автор: Ананьївське відділення поліції

Ананьївські правоохоронці встановили особу крадія, який сколихнув місто…

До Ананьївського відділення поліції останнім часом все частіше й частіше стали звертатися місцеві жителі з заявами про крадіжки з гаражів, розташованих поблизу багатоквартирних будинків. Основною метою крадія були запчастини, автомобільні колеса, авто магнітоли та побутові електричні прилади (дрилі, болгарки тощо) Особливою увагою зловмисника користувалися двері гаражів з навісними замками. Також неодноразово було зареєстровано повідомлення громадян про факти перекусу  навісних замків, однак зникнення майна виявлено не було.

    

 

У ході слідчих (розшукових) дій Ананьївські правоохоронці встановили особу правопорушника, ним виявився раніше судимий 22-річний уродженець Миколаївського району, який протягом останнього року проживає в Ананьєві зі своєю співмешканкою.

 У ході проведеного обшуку у помешканні зловмисника виявлено основний інструмент його діяльності – пневматичні ножиці та переважна більшість вкрадених автомобільних запчастин. До того ж деякими з крадених запчастин (двигун, колеса) чоловік обладнав власний автомобіль.

 

Крім того, встановлено, що даний чоловік причетний до крадіжок з продуктових магазинів міста та угону автомобілю ВАЗ-2101, який було знайдено у лісосмузі поблизу міста у розукомплектованому стані. Під час обшуку правопорушник повідомив поліцейських про вчинення крадіжок майна з гаражів, власники яких тривалий час перебувають поза межами міста, тому факти зникнення речей виявлені не були. За згодою господарів дані приміщення було  відчинено та даний інцидент підтверджено. 

 

    

В даний час чоловік надає свідчення, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області