г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Робота зі зверненнями громадян в Ананьївському ВП
20
янв 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

Робота зі зверненнями громадян в Ананьївському ВП

Прийом і розгляд звернень громадян дуже вагома частина обов’язків ананьївських поліцейських, виконання яких особисто контролює начальник відділення.  Заяви і повідомлення, особистий прийом громадян – один із методів отримання інформації задля зміцнення і розширення зв’язків з громадськістю.

За минулий рік до Ананьївського відділення поліції надійшло 141 звернення від мешканців району: 52 заяви громадяни подали на особистому прийомі безпосередньо начальнику відділення, 89 звернень – надійшло поштою. Також було подано 1 колективне звернення.

Основними питаннями, які минулого року порушили громадяни в зверненнях, є: конфліктні ситуації в сім’ї, з сусідами, несплата аліментів тощо. Разом з тим,  надійшло 2 звернення щодо дій або бездіяльності співробітників Ананьївського відділення поліції, викладені факти в яких не підтвердились.

Всі заяви, що надійшли до Ананьївського ВП протягом 2015 року, були розглянуті у встановлений законом строк (55 заявників отримали відповідь у термін до 15 діб, 76 – протягом місяця).

За результатами розгляду звернень 103 заяви вирішено позитивно, 30 заявникам надано роз’яснення щодо звернення до компетентних органів.

Нагадуємо, начальник Ананьївського відділення поліції здійснює особистий прийом громадян щоп’ятниці з 10:00 до 13:00 год. за адресою: м. Ананьївс вул. Незалежності, 41. Попередній запис на прийом здійснюється за телефоном (04863) 2-10-55.

Ананьївське відділення поліції Котовського ВП ГУНП в Одеській області