г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → «Руху правила єдині, їх повинні поважати, Знати їх усі повинні – і дорослі, і малята.»
06
фев 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

«Руху правила єдині, їх повинні поважати, Знати їх усі повинні – і дорослі, і малята.»

  Саме під таким гаслом працівники відділення Державної автомобільної інспекції Ананьївського РВ ГУМВС завітали у дошкільний навчальний заклад «Золотий ключик».

         Протягом дня правоохоронці спілкувалися з дітьми різних вікових груп: від малюків-трирічок до «дорослих» першокласників. З вихованцями «Золотого ключика» проведено практичне заняття в ігровій формі, на якому малюки познайомилися з світлофором та вивчили правила поведінки на дорозі, після чого продемонстрували набуті знання, розгадуючи загадки.

Микола Котлик – начальник ВДАІ – зацікавив розповіддю про друзів-дорожніх знаків, у якій діти прийняли активну участь. Один з перед одного малюки ділились своїми історіями, пов’язаними з дорожнім рухом, і навіть демонстрували їх. Першокласники-шестирічки поводили себе стриманіше: уважно слухали та, як дорослі, лаконічно відповідали на питання.

                 

         Заняття не пройшли марно. Батьки малюків були приємно вражені, коли їх чада, йдучи додому, повчали старших, як необхідно переходити перехрестя. А у правоохоронців спілкування з малюками залишило безліч приємних емоцій.

     

Шановні учасники дорожнього руху, дотримуйтесь правил поведінки на дорозі. Будьте уважні та обережні, особливо зараз – при погіршенні погодних умов.

 

 

АннаТвердохліб Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, капітан міліції