г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Добровільна здача зброї – уникнення відповідальності
05
мар 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Добровільна здача зброї – уникнення відповідальності

У зв’язку з криміногенною ситуацією у країні, розповсюдженням серед населення зброї, неправомірно вилученої у правоохоронних органів та спеціальних служб, що може призвести до  непередбачуваних ситуацій, пов’язаних з пораненням та кровопролиттям громадян, з 4 по 21 березня поточного року проводяться заходи щодо добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів.

За незаконне зберігання зброї Кримінальним кодексом України, згідно ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», передбачено позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Наголошуємо, що у разі добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів, громадяни звільнятимуться від кримінальної відповідальності.

Шановні мешканці міста та Ананьївського району! Закликаємо бути свідомими та об’єктивно оцінювати шкоду, яку може нанести зброя. Необережне поводження з вогнепальною зброєю пересічними громадянами може призвести до травмування, а при потраплянні її до рук правопорушників – до скоєння злочинів. Сподіваємось на Ваше розуміння та співпрацю.

З питань здачі зброї, вибухівки та спеціальних засобів звертайтесь до Ананьївського РВ ГУМВС: м. Ананьїв, вул. Незалежності, 41, або телефонуйте 102 чи 2-12-04.

Ігор Лещенко, начальник Ананьївського РВ ГУ МВС України в Одеській області, полковник міліції