г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Надмірна довірливість до помічників по господарству
08
фев 2017
автор: Ананьївське відділення поліції

Надмірна довірливість до помічників по господарству

В маленькому містечку, як Ананьїв – віддаленому від обласного центру, де всі один одного знають, й в голову не прийде очікувати від знайомих підступного вчинку.

Так, до Ананьївського відділення поліції звернулася місцева жителька зі скаргою на зникнення різноманітних виробів чорного металу з обійстя її нежилого будинку.

У ході слідчих (розшукових) дій працівниками поліції встановлено, що 45 річний місцевий житель, допомагаючи жінці по господарству, помітив металеві вироби, за які можна було б виручити трохи коштів. Тому, з настанням сутінок, шляхом зривання навісного замка вхідних дверей будинку, проник всередину, звідки скоїв крадіжку металевого виробу вагою біля 30 кг. Зрозумівши, що сам не подужає винести все вподобане, чоловік звернувся до свого приятеля й протягом наступних двох вечорів правопорушники вправно виносили з домогосподарства потерпілої вироби чорного металу на загальну суму більше 800 гривень.

Схожа подія сталася з 70-річною мешканкою с. Долинського Ананьївського району, з будинку якої зник мобільний телефон. Жінка й не припускала, хто міг скоїти крадіжку.

 

У ході слідчих (розшукових) дій правоохоронці встановили, що 55-річний чоловік, якому потерпіла надала притулок у своєму домі взамін на допомогу по господарству, таємно привласнив мобільний телефон господині.

По всім фактам розпочато кримінальні провадження за статтею 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. На теперішній час від чоловіків отримано правдиві свідчення, викрадене повернуто власницям.

«Щоб не стати жертвою злочинців, приділяйте належну увагу захисту вашої домівки та майна. Насамперед, в колі мало знайомих осіб старайтесь не розповідати про свої матеріальні блага, не залишайте цінні речі наодинці з чужими людьми. Подбайте про надійність вхідних дверей та замків Вашого будинку, не залишайте відчиненими хвіртки та двері.» - наголошує начальник Ананьївського відділення поліції Юрій Тищенко.

        

Ананьївське ВП Подільського ВП ГУНП в Одеській області