г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → АНАНЬЇВСЬКИЙ СУД ВІДПРАВИВ ЗА ҐРАТИ ЗЛОДІЙКУ-РЕЦИДИВІСТКУ
27
янв 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

АНАНЬЇВСЬКИЙ СУД ВІДПРАВИВ ЗА ҐРАТИ ЗЛОДІЙКУ-РЕЦИДИВІСТКУ

Три роки і один місяць позбавлення волі проведе за ґратами мешканка Ананьївського району, яка обікрала свого знайомого.

До ананьївських правоохоронців звернувся 57- річний громадянин, який повідомив, що після візиту знайомої жінки, він виявив пропажу мобільного телефону. Хоча телефон не був дорогим, для чоловіка його втрата була істотною, оскільки грошей на придбання нового телефону у нього не було.

«Працівники карного розшуку опитали потерпілого і відразу встановили особу підозрюваної,- повідомив начальник Ананьївського ВП Котовського ВП Юрій Тищенко, - нею виявилася 36-річна мешканка Ананьєва, яка шість разів притягувалась до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. Останній вирок було їй оголошено наприкінці травня минулого року, а вже через два місяці жінка викрала мобільний телефон у заявника. Через небажання вести законослухняний спосіб життя, жінку позбавили батьківських прав на дитину».

Кримінальне провадження, відкрите за ч.2 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, після проведення досудового розслідування було направлено в суд для винесення вироку.

У судовому засіданні обвинувачена визнала себе винною. Призначаючи покарання, суд врахував її матеріальний і сімейний стан та вирішив, що виправлення обвинуваченої неможливе без ізоляції від суспільства, адже протягом нетривалого проміжку часу після засудження, в період випробувального строку, вона скоїла новий злочин.

За крадіжку телефону жінку засуджено до одного року позбавлення волі, також  було приєднане частково невідбуте покарання за попереднім вироком суду. Остаточно призначене покарання - три роки та один місяць позбавлення волі з поміщенням до кримінально-виконавчої установи закритого типу.

 

Ананьївське ВП Котовського ВП ГУНП в Одеській області