г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Правоохоронці спілкувались з вихованцями дитсадка «Ромашка»
01
апр 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Правоохоронці спілкувались з вихованцями дитсадка «Ромашка»

Напередодні працівники кримінальної міліції у справах дітей Ананьївського РВ та відділення Державної автомобільної інспекції з обслуговування м. Котовськ, Котовського та Ананьївського районів ГУМВС завітали у дошкільний навчальний заклад міста Ананьєва «Ромашка», щоб поспілкуватись з малюками.

 «Дитячий міліціонер» Сергій Поліщук розповів малюкам про необхідність ввічливості, слухняності, дотримання вимог і прохань батьків й вихователів, а також наголосив на основних правилах: «Ні в якому разі не можна у незнайомців нічого брати, нікуди з ними ходити і ніколи не сідати до чужих людей у машину!».

ВДАЇвець Сергій Севастьянов роз’яснив, як правильно поводитися на вулиці, чим саме небезпечна та чи інша ситуація, яких наслідків від неї можна очікувати, а дітки наглядно продемонстрували правила дорожнього руху для пішоходів.

Правоохоронці захоплювались уважністю та активністю малюків, які ділились своїми історіями, пов’язаними з тематикою зустрічі, погодившись слухняно виконувати поради міліціонерів.

Гаслом: «Щоб поводитись гарно і чемно, та й здоров’я, й життя зберегти, з тим, хто правила знає, приємно спілкуватись і разом іти.», – закінчилась зустріч з маленькими ананьївцями.

Анна Твердохліб,

інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями СДІМ Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області