г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → «Це не гроші, це приколи»
07
июл 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

«Це не гроші, це приколи»

П’ятничного ранку парочка закоханих та їхній товариш зраділи знайденій біля міського ананьївського ринку купюрі номіналом 200 гривень. 

 

Яке розчарування очікувало молодих людей, коли помітили на банкноті напис «Це не гроші, це приколи».    

Наступного дня кмітливі молодики вирішивши обзавестися обновками за знайдені гроші, попрямували до одного з місцевих магазинів одягу. Поки закохані,  відволікаючи продавчиню, обирали для себе футболки, їхній товариш зняв з вітрини ще одну та, сховавши її під своїм одягом, чимдуж покинув приміщення магазину.

Тим часом реалізатор запакувала та люб’язно передала покупцям обрані ними футболки, натомість наречені розрахувались знайденими грішми і не дочекавшись решти, втекли у невідомому напрямку.

Продавчиня відразу зателефонувала до чергової частини Ананьївського РВ ГУМВС, правоохоронці миттєво відреагували та по гарячих слідах встановили особи й місце перебування правопорушників.

В даний час слідчим відділенням Ананьївського РВ ГУМВС відкрито кримінальне провадження за статтями 190 (шахрайство) та 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Зважаючи, що шахрайство вчинене організованою групою, санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Таким чином, як здалося молодим людям, «прикол» додав неприємного знайомства з Кримінальним кодексом та наклав негативний відбиток на автобіографії.

Ананьївський РВ ГУМВС  України в Одеській області