г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Розшукується особливо небезпечний злочинець
07
июл 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Розшукується особливо небезпечний злочинець

Правоохоронними органами Одеської області вживаються заходи щодо розшуку та затримання особливо небезпечного злочинця Риживанова Владислава Олександровича, 05.07.1968 р.н., який обґрунтовано підозрюється у вчиненні низки особливо тяжких злочинів, вчинених на території області та України, зокрема, в причетності до терористичної діяльності, незаконного виготовлення, переробки, ремонту вогнепальної зброї або виготовлення бойових припасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв.

Підозрюваний входив до складу терористичного угрупування, члени якого причетні до скоєння 17 терактів поблизу місць масового скупчення людей і проти волонтерських центрів.

Прикмети розшукуваного: на вигляд 45-50 років, зріст 170-175 см, середньої статури, обличчя овальне, волосся та брові темного кольору, волосся коротке, наявне лобно-тім’яне облисіння, вуха великі відтопирені, брови широкі, очі середні темні, ніс великий круглий, губи середні прямо розташовані, щетина на обличчі з сивиною.

Особливі прикмети: катаракта лівого ока, пошкоджені (роздроблені) нігті на великому і середньому пальцях лівої руки.

Розшукуваний може бути озброєний та особливо небезпечний!

Всім, кому відомо про місцезнаходження розшукуваного, просимо повідомити за телефонами: 779-40-61, 779-42-49, 04863-2-12-04, 102, або звернутися до найближчого відділення міліції.

Ананьївський РВ ГУМВС  України в Одеській області (за матеріалами ГУМВС України в Одеській області)