г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Збережемо рибні запаси під час нересту
24
апр 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Збережемо рибні запаси під час нересту

До 30 червня 2015 року через нерест риб встановлено тимчасову заборону на промисловий і аматорський вилов риби у внутрішніх водних об'єктах Одеської області. Однак, ігнорування громадянами заборони вилову водних живих ресурсів завдає великої шкоди відтворенню рибних запасів на рибогосподарських об’єктах, а особливо із застосуванням заборонених знарядь вилову (електрострум, вибухові речовини).

Нагадуємо! За порушення правил рибальства передбачена як адміністративна (стаття 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення), так і кримінальна (стаття 249 Кримінального кодексу України) відповідальність.

Шановні громадяни! З метою збільшення рибопродуктивності природних водойм Ананьївського району, закликаємо взяти участь у збереженні рибних запасів в нерестовий період та не здійснювати протиправних дій. Разом з тим, не будьте небайдужими повідомляйте про осіб, які займаються браконьєрством, незаконною торгівлею водними живими ресурсами, виготовляють чи збувають заборонені знаряддя вилову риби (електрострум, вибухівки) до райвідділу: м. Ананьїв, вул. Незалежності, 41, тел. 2-12-04 чи 102.

 

Володимир Положенко, заступник начальника відділу – начальник міліції  громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, майор міліції