г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Спростування інформації щодо травмування громадян при пошкодженні ліхтарів
05
дек 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Спростування інформації щодо травмування громадян при пошкодженні ліхтарів

У засобах масової інформації розміщено матеріал про вандальні пошкодження вуличних ліхтарів у центрі м. Ананьєва Одеської області.

Дійсно, 30 листопада 2013 року до чергової частини Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області звернувся голова міської ради Маковецький Павло Ілліч з інформацією про пошкодження ліхтарів на перехресті вулиць Незалежності та Леніна; 03 грудня надійшло повідомлення з Ананьївської міської ради про масове пошкодження сорока вуличних ліхтарів нічного освітлення протягом 27-29 листопада 2013 року.

Відомості внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, так як по даному факту вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст. 194 ч. 1 КК України «Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах».

В той же час повідомляємо: інформація щодо травмування жінки під час скоєння вищевказаного правопорушення невідомими особами свого підтвердження не знайшла. До цього часу жодної заяви та будь-якої інформації до Ананьївського РВ ГУМВС стосовно тілесних ушкоджень не надходило.

Ігор Лещенко, начальник Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, полковник міліції