г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Жінка нанесла сусіду тілесні ушкодження, спричинивши смерть
06
июл 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

Жінка нанесла сусіду тілесні ушкодження, спричинивши смерть

24 червня 2016 року біля 14 години до чергової частини Ананьївського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в своєму домоволодінні помер 60-річний житель с. Гандрабури. Відомості за вказаним повідомленням внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Згідно наданого лікарського свідоцтва про смерть, причиною смерті чоловіка стало проникаюче колото-різане поранення черевної стінки.

Проведеними слідчими (розшуковими) діями Ананьївських поліцейських встановлено обставини смерті. Так, 23 червня у другій половині дня потерпілий перебував у будинку своєї сусідки. Під час виниклої сварки на ґрунті неприязних відносин, остання нанесла чоловіку один удар кухонним ножем в область живота, спричинивши проникаючу різану рану черевної порожнини з наскрізним ушкодженням внутрішніх органів.

Лише о четвертій годині ранку наступного дня жінка викликала швидку допомогу, у зв’язку з погіршенням стану здоров’я сусіда. Медпрацівниками потерпілому було надано невідкладну медичну допомогу, але від госпіталізації чоловік письмово відмовився, так як рана вже була частково загоєна.

Вже біля 12 години дня та ж односельчанка виявила тіло чоловіка без ознак життя.

Завдяки злагодженій роботі правоохоронців, вказаний злочин розкрито по гарячим слідам, жінка в скоєні злочину зізналась та надала правдиві покази.

На даний час, згідно ст. 208 КПК України, жінку не затримано, відпущено під особисте зобов’язання. Кримінальне провадження перекваліфіковано зі ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України на ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Ананьївське ВП Котовського ВП ГУНП в Одеській області