г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → ПРИЗНАЧЕНО НАЧАЛЬНИКА АНАНЬЇВСЬКОГОЇ ПОЛІЦІЇ
03
дек 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

ПРИЗНАЧЕНО НАЧАЛЬНИКА АНАНЬЇВСЬКОГОЇ ПОЛІЦІЇ

 Начальник Котовського ВП ГУНП в Одеській області підполковник поліції Юрій Курочкін відвідав Ананьївськевідділення поліції, яке після проведення організаційно-штатних змін перейшло у підпорядкування Котовського відділу поліції. Юрій Курочкін представив особовому складу новопризначеного керівника відділення Юрія Тищенка.

На нараді також були присутні очільники Ананьївського району та міста. Голови Ананьївської районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук та Ананьївської районної ради Валентин Мокряк висловили побажання щодо подальшої співпраці з населенням, всебічної підтримки громадян у складних ситуаціях та забезпечення спокою на вулицях рідного краю.

Ананьївський міський голова приєднався до вищезазначеного та запропонував відновити діяльність футбольної команди правоохоронців, яка мала значні спортивні досягнення.

«Юрій Тищенко має досвід роботи на керівних посадах, - розповів начальник Котовського ВП Юрій Курочкін,- я сподіваюсь, що Юрій Сергійович доведе громадянам, що здатен забезпечити безпеку мешканців регіону.»

Новопризначений керівник висловив сподівання, що підлеглі успішно пройдуть переатестацію і продовжать боротьбу зі злочинністю на території обслуговування.

Після офіційної частини, Юрій Курочкін провів нараду з керівним складом підпорядкованого відділення поліції, на якій наголосив, що пріоритетом у роботі поліції є довіра населення та якість виконання поставлених завдань.

 

Ананьївський ВП Котовського ВП ГУНП в Одеській області

(за матеріалами Котовського ВП ГУНП в Одеській області)