г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Сподіваємось на розуміння і співпрацю
10
апр 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Сподіваємось на розуміння і співпрацю

В умовах ускладнення соціально-політичної ситуації в країні останнім часом почастішали факти виявлення та вилучення з незаконного зберігання у громадян зброї та вибухових пристроїв. У зв’язку з недопущенням протиправних дій, пов’язаних із незаконним зберіганням і використанням зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв та матеріалів, керівництво Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області звертається до всіх жителів району про необхідність добровільної здачі до ОВС незареєстрованого озброєння для звільнення від відповідальності за його незаконне зберігання.

Звертаємо увагу громадян на те, що мисливські гладкоствольні рушниці, в яких номери частин і механізмів не відповідають єдиному заводському номеру, тобто є збірними, назад не повертаються і підлягають знищенню. В той же час, незареєстровану в законному порядку гладкоствольну вогнепальну зброю, після здачі її в міліцію для відповідної перевірки, за бажанням та при умові збору відповідних документів, можна зареєструвати на ім’я власника.

При наявності будь-якої інформації про незаконне зберігання озброєння громадянами, прохання повідомляти до райвідділу міліції. Конфіденційність гарантовано. З даних питань звертайтеся до чергової частини Ананьївського РВ за адресою: м. Ананьїв, вул. Незалежності, 41, або за телефоном 2-12-04 чи 102.

 

Сергій Кучеренко, начальник штабу Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, старший лейтенант міліції