г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Завітали шахраї…
29
май 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

Завітали шахраї…

До 85-річного місцевого жителя 28 травня 2015 року завітали двоє молодиків й жінка, які дуже «перейнялися» проблемами здоров’я дідуся та порадили чудо-засіб для лікування – пояс-массажер, розповівши про магічне зцілення цим винаходом  всіх членів сім’ї, навіть онуків.  Натомість «благодійники» зажадали та отримали накопичені стареньким 8 тисяч гривень. Передавши запакований товар, гості швидко зникли. Похвалившись сину купівлею, дідусю довелося викликати правоохоронців, адже у коропці був лише гель для застосування массажеру, а інструкція до застосування розвіяла надії старенького на оздоровлення.

Дане повідомлення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань Ананьївського РВ ГУМВС за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Нажаль, із-за поважного віку та стану здоров’я, дідусь не запам’ятав зовнішність шахраїв, однак відомо, що вони пересуваються на автомобілі червоного кольору марки ВАЗ, моделі  2105 чи 2107. Тому звертаємося до всіх жителів міста та району, у разі наявності будь-якої інформації щодо вказаного правопорушення, звертатися до райвідділу міліції (м. Ананьїв, вул. Незалежності, 41, тел. 2-12-04, 102).

Разом з тим, звертаємо Вашу увагу на пильність та об’єктивність. Не довіряйте тим, кого бачите вперше, ким би вони не представлялись (соціальними чи медичними працівниками, цілителями, провидцями) та якими б красномовними не були б. Навіть, якщо продавець продемонструє дивовижні властивості товару, запаморочить голову різноманітними привілеями, знижками, подарунками, у жодному разі нічого не купуйте, не порадившись з рідними. Ваше придбання за невиправдано великі гроші може не лише не знадобитись, а ще й зашкодити здоров’ю.

Пам’ятайте! Мета шахраїв, втершись в довіру, заволодіти Вашими коштами і майном, тому надмірна довірливість – Ваш найперший ворог!

 

 

Ананьївський РВ ГУМВС  України в Одеській області